i am selling mine.
i got it just like a week before my test.
during that week, i went over all the sections at least twice.
at first, i thought it's pretty expensive but it's really worth it.
it helped me alot on bio/g.chem/o.chem
i got every sections above 22.
since i only kept it for 2 weeks. i am thinking about $130 (including shipping)
(i paid $160 including shipping)
if u think, it's little too expensive, let me know. we can talk about this.
if you are interested, PM me.