- Joined
- Oct 30, 2014
- Messages
- 9
- Reaction score
- 2
I’m D1 at uop and was just wondering do all schools make u buy teeth for practicals and practice ( drilling etc) . It’s getting expensive to buy 3-5$ per tooth
Any suggestions?
Any suggestions?