I am confused.
Per the opening post, Trinity has 20-30 students in one term, and 60-70 in a second. So that's 80 - 100 students per year. Let's use the lowest number - 80 students per year.
Attrition is 13-15%. Using the highest value of 15%, that leaves 85%, that's 0.85 x 80 = 68 students making it to graduation.
Match rate is 85%. So, that's 0.85 x 68 = 58 matches (I rounded up).
Yet, the blog post above has a list of 24 matches in the US, and 2 in Canada = 26.
Something is missing / wrong. @TrinityMDMPH, can you clarify? It's great to have a school be transparent, usually we're just guessing here.